جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مفهوم خداوند در NA

  برنامه NA یک برنامه غیر مذهبی است.

  با این حال NA یک برنامه روحانی است که پیشنهاد می کند هر عضو برای خود نیرویی برتر داشته باشد و بر اساس ارتباط با او و کمک گرفتن از او بهبود یابد. این نکته برخی را به اشتباه انداخته و گمان می برند این برنامه یک دین در کنار دینهای دیگر ارائه می کند. بخصوص اینکه برای کارکردن قدمها برخی راهنماها به رهجوهای خود پیشنهاد می کنند یک نیروی برتر به دلخواه انتخاب کنند. این برنامه انتخاب نیروی برتر یا خدا را امری کاملا شخصی می داند و به هیچ عنوان پیشنهادی به کسی نمی دهد. من قبلا گاهی در برخی جلسات می شنیدم که برخی از افراد از لفظ خدای NA  استفاده می کردند که البته با شناخت بهتر اعضا از انجمن این اشارات نادرست کمتر در جلسات شنیده می شود.

  من در جلسات NA  افراد مختلفی را دیده ام که با عقاید مذهبی متفاوت در کتار هم بهبود می یابند و در بهبودی به هم کمک می کنند. از افراد مذهبی گرفته تا کسانی که به خدا بی اعتقاد هستند همه با اتحاد برای رساندن پیام و کمک به تازه واردان تلاش می کنند و NA همانگونه که در نشریات آن هم به صراحت آمده اعتقادات مذهبی و دینی آنها را شخصی می داند و در آن دخالت نمی کند.

  تنها لازمه عضویت در NA تمایل به قطع مصرف است و اگر کسی در این برنامه برای اعتقادات مذهبی شما تعیین تکلیف می کند بنظر من درک درستی از این برنامه ندارد. در این صورت پیشنهاد می کنم برای شناخت بهتر برنامه نظر اعضای دیگر را هم جویا شوید و یا نشریات انجمن را مطالعه کنید.


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 16 دي 1393
  منبع
  برچسب ها : برنامه ,مذهبی ,افراد ,جلسات ,پیشنهاد ,برتر ,اعتقادات مذهبی ,شناخت بهتر ,نیروی برتر ,
  مفهوم خداوند در NA

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر